Paslaugos

Slenkantys kiemo vartai

Pirmiausia atsakykime į klausimą „Kas yra slenkantys vartai?“. Slenkantys vartai yra vienas populiariausių vartų tipų. Slenkantys vartai, arba kaip jie dar vadinami „Gembiniai vartai“ – skiriasi nuo varstomų vartų tuo, kad juda į šoną palei tvorą. Jie neužima vietos angoje, jų neveikia vėjo apkrova ir juos lengviau automatizuoti. Tiesą sakant, yra tik vienas minusas, kad vietos nusistumti vartams reikia 1,5 karto daugiau nei vartų anga. Tai yra, jei turite 4 metrų angą, tada jums reikia vietos 6 metrų vartams nusistumti.

Kaip veikia slenkantys kiemo vartai vartai

Slenkantys vartai yra ganėtinai sudėtingas įrenginys.
Vartams gaminti naudojami stačiakampio profilio vamzdžiai ir vartų furnitūra. Vartai gruntuojami ir dažomi milteliniu būdu. Slenkantiems vartams įrengti reikalingas pamatas , o vartus automatizuoti dar ir elektros instaliacija. Ant stumdomų vartų pamato sumontuojami 2 guoliniai vežimėliai kuriais ir stumiasi vartai.

Varstomi kiemo vartai

Galbūt jau turite varstomus vartus, belieka išsirinkti jiems automatinę sistemą ir ją sumontuoti. Bet visai gali būti, kad automatinius vartus planuojate įsirengti nuo nulio. Susisiekite su manimi ir aš papasakosiu apie svarbius tiek gamybos, tiek varstomosios konstrukcijos automatizavimo niuansus ir subtilybes.

Vartų automatika